"(No)SenS, to zaraz po RODZINIE, cały mój SenS życia"

A wszystko co robię w życiu staram się robić z pasją i SenS’em - tak też jest w przypadku butiku, który stworzyłam z myślą o Kobietach i dla Kobiet o trochę przewrotnej nazwie (No)SenS.

Wszystko zaczęło się w 2015 roku gdy wynajęłam mały lokal w Galerii Ursynów i przywiozłam pierwsze kolekcje pochodzące z Włoch i Francji i nadal pozostajemy im wierne, bo to co powstaje w lecie w LNIE albo w ziemie w wełnie pochodzi właśnie z Włoch, które KOCHAM.

Szybko okazało się jednak, że my Polki mamy o wiele większe wymagania niż Włoszki czy Francuzki a ponieważ uwielbiam z Wami rozmawiać a przede wszystkim słuchać Waszych potrzeb coraz więcej zaczęło powstawać projektów, które wymagały zaangażowania Krawcowej, zakupu materiałów i po prostu szycia tego czego potrzebujecie i w czym dobrze się czujecie. Pozostałam wierna mojemu ulubionemu materiałowi jakim jest dzianina wiskozowa i właśnie z niej powstaje większość naszych skromnych kolekcji, którymi pragnę się z Wami podzielić również on-line.

Sklep internetowy powstał za Waszą namową i chęci sprostania szerszemu gronu naszych odbiorców oraz łatwiejszego kontaktu z Wami Dziewczyny.

Mam nadzieję, że ani ja, ani mój „dream team” nie zawiedziemy Was.

W (No)SenS’ie liczycie się przede wszystkim Wy drogie Panie.

Kochane, która ma w miarę blisko do Galerii Ursynów zapraszamy na zakupy stacjonarne, gdzie oprócz ciepłej i życzliwej obsługi czeka na Was zawsze coś słodkiego do przekąszenia. Zawsze pod ręką mamy wodę z miętą i cytryną oraz herbatę z nutą pomarańczy, goździkami i sokiem malinowym.

Kochane życzymy Wam udanych (No)SenS’owych zakupów – bawcie się dobrze 

                                            Katarzyna Pichalska - założycielka (No)SenSu